| 10Bubico a întrebat:

De ce ma doare buricul? Ma doare in interior, simt ca o arsura! Parca mi-ar pune cineva ardei iute acolo laughing! Ce pot sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| iar99Teo a răspuns:

Daca nu ai ridicat ceva foarte greu e posibil sa nu ai nimic grav. Daca esti in crestere sau se modifica greutatea corporala pielea se mai intinde si da senzatia aia de "ardei iute" care o descrii tu. Daca durerea creste in intensitate e bine sa mergi la medic. Multa sanatate!

| 10Bubico explică (pentru iar99Teo):

Am fost la medic! Am durerea asta de 2 ani si in primul an am mers la medic si a zis ca am paraziti, mi-a dat tratament.
Acum ma doare iar.Ma doare cand stau pe scaun, cand ma intind nu ma mai doare, s-au daca ma doare ma doare foarte putin.