| Stefancalin1997 a întrebat:

de ceva timp de cand intretin relatii sexuale simt un disconfort, din cate am citit si din cate imi dau eu seama as avea acel inel fibros prea stramt.
Am mai intrebat niste persoane si au spus ca se rezolva cu operatie, intrebarea mea este trebuie sa am trimitere de la medicul de familie catre spital pentru a-mi face operatie sau ma pot duce eu pur si simplu la spital? (sunt asigurat, nu e problema de asta)
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Mergi cu trimitere la un cabinet de urologie!