| Anonime23e4 a întrebat:

Salut TPU. De ceva vreme, cel putin asa am observat, cred ca am o problema la pielea penisului. Nu stiu daca este o problema sau nu, si daca merita sau nu sa ma duc la doctor. Cateodata observ cum mici portiuni din pielea de pe capul penisului devin putin albicioase, dar nu ca niste pete, efectiv depinde cum ma uit, de lumina etc. Pe mine nu ma deranjeaza, nu ma doare, efectiv pielea e la fel de fina, nici nu se simte ca e acolo, ba mai degraba parca e mai fina. Initial am zis ca asta nu e o problema, dar dupa mi-am zis Doamne Fereste sa nu am vreo ciuperca sau ceva, nu am intretinut relatii sexuale. Este o problema reala sau ma panichez eu prea usor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este nici o problema, doar frica ta care inventeaza probleme.
Ia o pauza si nu te mai sta atata cu "pixul" in mana, gaseste-ti de treaba, de invatat, de sapat gradina vecinilor, dar nu mai pierde timpul inutil.