| deniiiii234 a întrebat:

De ieri am o febra musculara de toata frumusetea, in special in zona abdomenului si a picioarelor.
Ce pot face sa imi treaca mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Fa o baie fierbinte.ia o aspirina.si baga-te in plapuma in pat.o sa iti treaca foarte repede:*

8 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Pai din cate stiu eu, e bine sa faci baie, sa iei o aspirina si sa faci exercitii fizice.Multa bafta!

| tiriboxi a răspuns:

Buna recomandrea mea este sa poti intra in posesia a citeva produse de la firma care eu colaborez de mult timp si aceste probleme dispar in cel mai scurt timp, detalii contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| madyxo a răspuns:

Fastum gel

baie in sare...

mai usor cu miscarile brustetongue

eu cam mereu am de la antrenamente

| mynameisseby a răspuns:

Pai freacate in fiecare seara cu bengay sau fastum gell bine acolo unde te doare! SA TE FACI BINE!

| dany_2098 a răspuns:

Pai si eu am avut 2 zile ma provocat cineva sa fal 100 de genoflexiuni in 10 minute si am facut in 5 minte mi-am dat cu un unguent mentolat si am facut putina miscare

| Monica_1290 a răspuns:

Faci sport zi de zi car poti, te obisnuiesti, si vei vedea ca-ti trece.

| cld17 a răspuns:

De exemplu.si eu alaltaieri am avut febra musculara la picoare...asa tare m-a durut.iar seara, inainte sa ma culc m-am dat cu UNGUETNT de GALBENELE.a doua zi asa, nu ma mai durut nimic.asa repede mi-a trecut.si eu am ramas uimita

| havendevils80 a răspuns:

Fa mult sport in fiecare zi 30 minute-1h