| AKARA0 a întrebat:

De ieri mi-au aparut niste bubite mici si albe pe limba
Le-am rupt, si daca mananc ceva ma doare limba
Cum pot scapa de asta sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreeaandra989 a răspuns:

Dă-ti cu glicerină ajuta să ști

2 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Nu le mai rupe, aftele nu se sparg/rup. Ai mancat ceva vechi, ceva ce nu ti-a priit sau ceva atins de soricel. Orice farmacista iti spune ce sa iei, au aparut multe solutii care sa te scape de necaz. Ai grija de tine!

| Vampir007 a răspuns:

Mergi la medic