| ButucelRoberta1994 a întrebat:

mi.au aparut sub limba...pe partea superioara..niste bubite albe mici...dar sub limba.....pe partea superioara....de la ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca e sub limba e partea inferioara.Gandeste-te la ce ai mancat. Piparat sau sarat.