| Aldea_Alexandru_1992_Gio6 a întrebat:

De ieri mi-au iesit 2 pete rosii pe spate la gat (NU MA MANANCA) si mai am si cateva bubite pe spate (NU MA MANANCA) dar ma intreb ce poate fii
Recomandati-mi o crema sau ceva sau daca trece singura!
P.S : FARA MEDIC big grin
FUNDAA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Tocmai ca la medicul dermatolog trebuie sa te duci.Ce-i prostia asta, fara medic? Nu cunosti cauza aparitiei lor asa ca nu stii ce tratament trebuie administrat.Asa ca, fuga la medic.