| iolanda1 a întrebat:

de vreo saptamana mi-au iesit niste bubite rosii si mici pe piele, am fost la medic si nu stia exact ce am. mi-a dat sa iau clorocalcin.degeaba,ca ma mananca si mi-au iesit mai multe! ce poate sa fie? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Mai bine mergi la sectia de contagiosi/urgenta/policlinica si vezi daca nu ai ceva ma grav... si medicii sunt oameni

| Carmen a răspuns:

Nu ai cumva varsat de vant/varicela?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stia doctoru care l-ea vazut, cum crezi tu ca un ne-medic, care nici nu le vede iti poate da un raspuns corect?
Sau vrei doar sa pierzi timpul.

| andrei_2217 a răspuns:

big grinbig grinbig grinbig grinlaughing=) ce tare intrebarea.hahaha.ai bubatul. dai cu pudra de talc