| Sadness666 a întrebat:

de la o vreme deodata ma simt trist fara motiv nu mai imi place sa mai fac nimic pe moment parca vad lumea altfel daca ma gandesc la starea mea ma ia cu caldura si cand ma uit si eu la un obiect asa il vad cu frica dar nu dureaza chiar mult si imi revin nu inteleg aceasta stare a mea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Rox1234 a răspuns:

Buna! Poate ai starea asta pentru ca in trecut..ai avut deceptii in dragoste sau alte probleme care te-au facut asa..sau nu iti controlezi tu sentimentele si interiorul foarte bine..Ai incercat sa le spui parintilor tai? sau..nu stiu, sa mearga cu tine la un psiholog? ai putea incerca si astawinking sper ca ti-am fost de folos Xd O zi buna! :*