| Leutzzu a întrebat:

De o saptamana fumez cam 2-3 tigari pe zi si cateodata simt o durere foarte mica in partea dreapta si in partea stanga a maxilarului ar putea fi de la fumat?

P.S mai am cate o durere tot asa mica ba in partea drepta a pieptului ba in cea stanga ba la mana dreapta etc deci oarecum simt o durere mica in toate partile corpului dar mi se intampla rar.

Sunt si racit, ar putea fi vorba de cancer la gura?

Apropo am fost la doctorul de familie si mi-a zis ca pieptul mainile si picioarele ma duare din cauza musculaturi da atunci nu ma durea si maxilarul.
Si simt si un discomfort in zona pieptului si a stomagului

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TheQuestionQuestionQuestion a răspuns:

In niciuncaz nu este de la fumat. poate e de la raceala, dar cancer la gura?laughing.de asta nu am auzit, de cancer la gat sau la creier dar la gura? nu e de la fumat daca te doare pieptul poate fi si de la raceala. funda?

| pantera30 a răspuns:

Greu de spus ce ai ar trebui sa mergi la un control medical la pneumologie si sa mai lasi un pic tigarile incearca bomboane mentolate. Multa sanatate pe curand.