| hackerulxxx a întrebat:

de un an jumate am fost operat de deviatie de sept si rinita cronica problema e ca de atunci si pana acum nu stiu ce sa zic dar. imediat ce ma pun in pat sa dorm mi sa infunda rau nasul si toata noaptea dorm cu gura deschisa in timpul zile nu este infundat mai ales la efort respir foarte bine si nu se infunda deloc problema asta o am doar noaptea sad care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Arkeyy a răspuns:

Incearca acele... cleme nazale cred ca li se spune noaptea. Sunt un fel de plasturi care-i pui la baza nasului si te ajuta sa respiri mai usor seara.