Întrebare recomandată | rapp2020 a întrebat:

de vreo 3 zile mi s-a umflat cerul gurii si ma doare atunci cand mananc sau beau ceva cald. Nu stiti din ce cauza o fi si ce-as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ben00 a răspuns:

Daca mananci numai chipsuri si seminte. Clateste cu putin biter romanesc de la naturiste.

| rapp2020 explică:

Pai ma doara atunci cand ating cu limba

| alysha a răspuns:

Poate e vreo afta bucala... poate vreo infectie. e vreo rana acolo?

| marcelmarius90 a răspuns:

O fi de la pufuleti sau alte chestii fainoase, se mai intampla din cand in cand, dar stai linistit/a ca trece in cateva zile