| Skittles_6671 a întrebat:

De cateva zile gingia din fata de la un dinte s-a desprins si atarna, toata gingia + cerul gurii (in spre dinti) s-a umflat si este rosie si ma doare si ma ustura ingrozitor, iar buza de jos este umflata, rosie si are un strat de coaja galbena...si ma ustura,ma doare...ce pot faceee ?!?!? Nici sa mananc nu mai pot,doar ciorba cu paiul mananc de cateva zile simt ca mor straight face !

PS : Am facut febra 4 zile la rand,toate acestea sunt din aceasta cauza cumva?!crying(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Jorah a răspuns:

Rapid la stomatolog!
Dar rapid!

Sanatate