| DanutzRosu a întrebat:

O intrebare urgent: Va rog mi-am dat pirce un limba acum 2 zile mi s-a umflat si ma doare, si nici sa mananc nu pot. daca stiti ce sa fac sa se desumfle. si daca am voie sa beau fanta, sa mananc ciocolata? Va rog Help :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andandut a răspuns:

Posibil sa se fi infectat. Scoate-l si nu-l mai pune niciodata! Asta-s niste porcarii! Dupa ce-l scoti tine niste gheata rece peste umflatura aia, pana se topeste gheata.

Răspuns utilizator avertizat