| ombladon156 a întrebat:

De vreo doua zile ma doare sanul stang cel putin asa cred. De cate ori imi trag burta ma doare sau cand inspir adanc. Stiu ca piatra la san am avut de cat la sanul drept. Am observat ca a inceput sa se intareasca si stangul deci nu trebuie sa imi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| stefyyyy a răspuns:

Mai dar tu chiar ai toate problemele astea? Oreion, coaste deplasate, febra musculara acum piatra la san(sincer nu stiu ce e aia)? Sau zici la misto? Puii mei daca ai probleme de sanatate eu zic sa consulti un doctor...

| stefaniamia1995 a răspuns:

Buna cred ca problema asta vine de la cum te dezvolti asa am patit si eu pe la 15-16 ani