| ysgamor a întrebat:

..De vreo saptamana, chiar doua, ma doare rau spatele I don't want to see. Ce naiba poate fi si ce naiba pot face? Fundaa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ovidius a răspuns:

Stai MAI PUŢIN la calculator, fă mişcare zilnic.
Poţi încerca un unguent gen Lioton sau Voltarene.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si zona in care te doare dar si varsta pe care o ai, mai bine mergi la un medic

| LivingLouder a răspuns:

Poti sa faci sport sau intreaba la farmacie ce medicament iti recomanda

| pisicuta123456789 a răspuns:

In ce parte din spate jos ori sus?

| pisicuta123456789 a răspuns:

Cumpara Lioton gel >

| trusk a răspuns:

Mergi la reumatolor, rapid.

| JerpsuNNN a răspuns:

Am păţit şi eu, mi s-a întâmplat la fotbal, mi-a cumpărat mama "Diclofenac" şi numai după o zi mi-a trecut durerea aia imensă pe care o aveam, te sfătuiesc să iei acest gel cu încredere, maxim 10 lei, sper că te-am ajutat.

| radumarius0401 a răspuns:

Asa cum zice ovidius. staqi si jaocate mai putin pe net!
fa sport!
si ideal ar fi sa mergi si al un control sa nai probleme cu rinichii. coloana.