| denisadenisa00 a întrebat:

Ce pot avea..de o saptamana ma doare piciorul stang de la jumate si cu spatele.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este atât de departe medicul de familie de nu mergi până la cabinet?
Pa, pa.

| thewomaninwhite a răspuns:

E posibil sa fi facut intindere de muschi sau nu stiu. si tata a patit la fel dar avea o durere insuportabila nici macar nu putea sa stea asa in pat ca trebuia sa se ridice si sa mearga cat mai mult ca asa se simtea mai bine.Si cand a fost la doctor a aflat ca avea hernie de disc si a trebuit sa faca operatie

| denisadenisa00 explică (pentru thewomaninwhite):

Pff....chiar asa:-s? ma rog..ma doare spatele..si se lasa pe un picior..atat.

| thewomaninwhite a răspuns (pentru denisadenisa00):

Ee sper sa nu fie ceva gravwinking

| DianaDiaa a răspuns:

Poate fi reumatism. dar depinde de durere...