| Mălina0202 a întrebat:

Deseori cand stau sau cand invat incep sa ma legan cateodata chiar fara sa imi dau seama. Prin legant ma refer la balansare... ma balansez de pe o parte pe alta... Chiar si cand mananc ma trezesc ca ma legan iar cand am dureri de cap simt ca aceasta balansare ma ajuta... e un tic nervos sau ceva mai grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este un gest pe care il poti controla, trebuie doar sa te gandesti si sa te opresti cand realizezi ca incepi sa te balansezi, probabil reminescente de cand erai bebe mic.

| princess100200 a răspuns:

Înseamnă că eşti de la cămin