| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

Deci va rog frumos... am o tumora pe creier ..am un tic nervos ce ma face sa ma legan. si cand ma opresc incep sa rad, oare d e ce? laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

E grav tare...se recomanda tratament intesiv de la doctorul shadow73

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru shadow72):

:O doctorul facator de minuni? rolling on the floor

| shadow72 a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Jur ca m-a bufnit rasul la fraza asta...fac detoate... minuni printre altele

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru shadow72):

Aoleu! nebunii big grin laughing

| shadow72 a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Daca tratamentul o cere....ca doctor am depus juramant sa fac orice pentru a face pacienta bine

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru shadow72):

big grin rolling on the floor... tu nu ai fata de doctor!laughing

| shadow72 a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Da de unde stii de ce am eu fata? poate ca sunt la facultatea de medicina...
fata pentru paciente am...

| vRemi a răspuns:

Toti avem ticuri nervoase...

A tau e mai handicapat de felul lui laughing

Bafta!

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru vRemi):

Eu sunt mai handicapata de felul meu :3 laughing

| vRemi a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

rolling on the floor Nu neaparat.

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru vRemi):

:* rolling on the floor

| Apetrei_Mihaela_2000 a răspuns (pentru vRemi):

Nu mai rade de cineva cu probleme, tie ti-ar placeea ca cineva sa rada de tine cand ai o problema grava?

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru vRemi):

Da! ai auzit? nu mai rade de fata...rolling on the floor

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru Apetrei_Mihaela_2000):

Multumesc! cineva se mai gandeste si la mine big grin :*

| vRemi a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

laughing lol ce simt al umorului dezvoltat are fetita aia. laughing
Asta intr-adevar este o problema foarte grava ce tine de tulburari psihice, poti de asemenea sa intrii in stari de ameteala, halucinatii si depresie.

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru vRemi):

Eu :3 fetita de mine... mvai... rosesc :3 rolling on the floor

| Everithyng1922 a răspuns:

Este un tic nervos, nu poate fi considerat a fi un handicap.

| Andii121 a răspuns:

Bei des? daca da am aflat raspunsul laughing