| anonim_4396 a întrebat:

Dimineata cand m-am trezit m-am culcat la loc apoi iar m-am trezit si apoi iar m-am culcat la loc. ( seara trecuta m-am jucat un joc care la sfarsit a aparut o fata urata... nu m-am mai uitat de mult la filme de groaza si m-am cam speriat ) deci dupa ce m-am culcat la loc am adormit dupa vreo 5 minute si apoi mi-a aparut ceva negru in vis si parca ma inconjura si ma bloca incat nu ma mai puteam misca... incercam dar nu puteam si m-am panicat si mai tare; apoi a inceput ca inima sa cedeze si simteam ca si cum m-ar strange cineva groaznic de corp; in momentul ala nu sthiam ce sa fac si inainte sa-mi stea inima de tot ( in vis ) am incercat sa ma trezesc; m-am trezit si nu se intamplase nimic ma simteam perfect. Sa o fi avut ceva din vis legatura cu realitatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Rice a răspuns:

Se poate si eu mai am experiente din astea incearca sa nu te mai uiti la prosti din alea si ai sa uiti cu timpu...