| AndreiCiobanu59 a întrebat:

eu beau energizante de la vreo 11 ani și azi băusem două de dimineață și mai târziu am fumat o țigară, am mai băut unul si acum. Palpitații, ce să fac ca nu îmi trece de 3 ore.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oz_1736 a răspuns:

Du-te la cardiolog sa vezi ce parere are el despre energizante si cantitatea lor. Daca te simti foarte obosit fa-ti niste analize. Oboseala e un simptom pentru multe boli