| sandrei a întrebat:

Acum 3 seri am facut o prostie, a fost si pentru prima data. Si nu o sa o mai fac. Am iesit cu un grup de fete si baieti, iar o fata pe care o plac mi-a dat sa trag si eu dintr-o tigara cu etnobotanice. Am fost un pic intimidat de insistentele ei si am tras 2 fumuri si mi-a fost rau. Am mers la Urgente, apoi mi-au dat drumul acasa. Am dormit si dimineata aveam palpitatii. A durat mai toata ziua cu 91 de batai pe minut. A doua zi la fel, m-am dus de bunavoie la spitalul de psihiatrie, mi-au zis sa ma duc acasa sa ma odihnesc,, daca e prima data si ca imi va trece. Si sa nu mai fac asta niciodata. Bun, am stat cuminte acasa si tot aveam palpitatii.
Azi cand m-am trezit tot cu palpitatii. cand o sa treaca starea, aveti vreo idee?

7 răspunsuri:
| HeiSuntNati a răspuns:

Cand o sa te linistesti. Incearca sa ai camera aerisita, si bea mai multa apa. Odihnestete, dar fara internet si calculator. Prefera sa nu faci nimic, sau sa stai intr-un loc la aer.(in curte de preferat). Si nu uita de apa. Asa, pana iti iese tot "raul" din tine.

| sandrei explică (pentru HeiSuntNati):

Dar cam cat dureaza man?

| HeiSuntNati a răspuns (pentru sandrei):

Man sunt fatawinking nu stiu. depinde. nu am facut asa ceva. dar daca doctorii tea-u trimis acasa inseamna ca nu mai dureaza multhappy dar..de curiozitate..cati ani ai?

| Hevnoraak a răspuns:

Uau,astea sunt mai rele decât am crezut simptomele sut mai degrabă similare cu sevraj.
Medicamente nu ţi-a prescris?

| sandrei explică (pentru Hevnoraak):

Nu, pur si simplu m-au trimis acasa. sa m a linistesc si sa le promit ca nu m ai fac asta happy

| Hevnoraak a răspuns (pentru sandrei):

*** morons du-te la alt spital/doctori cu asta nu te joci.

| JustSolutions a răspuns:

Probabil ca ai tras mult din prima oricum o sa treaca te asigur si daca o placi atat de mult pe fata aceea incearca sa o indepartezi de astfel de anturaje