| LoveMusic14 a întrebat:

Eu trebuie sa imi fac o micro intervenție chirurgicală de cauterizare a cornetelor nasle, necesita sa o fac intr-o perioada a anului? Si știți in ce clinica se poate face? ofer funda si vot! pup

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Intr-o clinica de oftalmologie.la consultatie doctorul iti va spune.

| LoveMusic14 explică (pentru express11):

Poate sunt eu proasta dar sunt sigura ca oftalmogul face control pentru ochi si văz iar carnetele nasale sunt in nas si asta poți consulta la un ORL. laughing

| express11 a răspuns (pentru LoveMusic14):

Orl,bagamias! scuze!