| Abonym a întrebat:

iar vin cu o întrebare. Ma irit foarte foarte repede. De exemplu, îmi da cineva o palma peste mana, în 5-10 secunde e rosu. Sau, țin doua degete pe mana, apăs puțin, și de exemplu acolo între degete se face rosu, și rămâne 2 3 secunde urma. Nu cred ca e normal... Am lipsa de calciu, s-ar putea sa fie de la asta? Sunt îngrijorat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tramadol a răspuns:

Ce descrii tu aici nu e iritatie, nu ai absolut nimic.

2 răspunsuri:
| VagnerLoveVL30 a răspuns:

Nu, nu ai nimic, asta înseamna ca circula sângele cum trebuie.

| Abonym explică (pentru Tramadol):

Mersi!