| Abonym a întrebat:

iar. Deci, pe mana la cot, am o vena care e vizibila, dacă apăs pe ea, în 2 3 secunde se face rosu spre mov, după 15 secunde se face rosu, și se mai vede puțin portiunea de vena unde am apăsat...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Tramadol a răspuns:

Nu inteleg, pana la urma, care e intrebarea? rolling on the floor Doar nu crezi ca e ceva anormal, nu? laughing