| Rapidistu47 a întrebat:

Ieri am cumparat de la farmacie (pe baza unei retete data de doctor) o solutie pulverizanta pentru acnee numita Zineryt!
As vrea sa va intreb... S-a mai dat cineva cu aceasta solutie?
Daca da in cate zile/saptamani a avut efect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alin_Cristea_1999 a răspuns:

Ma-m mai dat eu si in 6-7 zile o sa dispara.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tratamentul se face timp de 10-12 săptămâni, iar rezultatele depind de modul în care "reacţionează" fiecare organism...

Vezi alte detalii în Prospectul de la linkul :
http://www.astellas.ro/......202012.pdf

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Mie imi usca foarte tare pielea dar a avut efect, rezultatele se vad in general dupa o saptamana-doua de folosire.