| anonim_4396 a întrebat:

Imi apar blande de cateva zile pe corp. Imi ies peste 5 mereu, intr-o anumita zona a corpului. Cel mai des seara incep sa ma manance foarte tare, iar uneori se fac mari si se umfla si uneori se micsoreaza. De la ce sa fie? Unele sunt cate 2 bobite mici, altele umflaturi mari.

Doar de cateva zile mi-au iesit, si mai mi-au iesit acum vreo luna, doua si mi-a trecut, pana acum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Boy91 a răspuns:

Sti vorba aia "nu te trata dupa ureche" degeaba x si y isi dau cu presupusu, cel mai bine ar fi sa mergi la un dermatolog.