| vmalex21 a întrebat:

In urma unui accident din perioada copilariei am rămas cu un nas strâmb și o deviatie de sept.De vreo cateva luni caut medici pentru o operatie de rinoseptoplastie atat in tara cat si in strainatate(in special Turcia).Am găsit un medic pe nume Emin Toprak care a propus un pret de 1800 de euro pentru această operatie.Ce părere aveți? De asemenea astept orice stat sau părere utila

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dana2103 a răspuns:

La noi este operatia gratuita daca esti asigurat si medicii opereaza la fel de bine

| vmalex21 explică (pentru Dana2103):

Buna.Singura operatie gratuită este cea de septoplastie adica pentru deviatia de sept, septorinoplastia este considerată o intervenție estetică și nu este plătită de către Casa de Sanatate.Eu locuiesc in strainatate si e acelasi lucru si aici.