| AlexBoy88 a întrebat:

Ma doare capu incet incontinu de 3 zile.
Nu m-am jucat la calculator deloc si degeaba.
Cand rad parca am fata incordata.
Oare e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Se poate sa fi racit, incearca sa pui o caciula, daca te lasa, asta este problema. Ii dai cu nurofen pentru raceala (inainte sa te culci), te bagi la caldura si iti trece. (cel mai probabil de curent este, am patit si eu.
Daca nu e de la raceala, du-te la un control.
Bafta!

2 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Consulta un medic!
El e cel mai indicat sa-ti spuna ceea ce ai!
S-ar putea sa fii racit!
Deci..mergi la medic.
Din ce o faci mai devreme, din aceea e mai bine pentru tine.

| YoBuDy a răspuns:

Mergi la medicul de familie... si fa un consult sa nu fie ceva mai grav decat se vede la prima vedere, el iti va da trimitere la un medic specialist pentru un consult!