| Lukasz a întrebat:

Ma doare unde fac apendicita.
Dar de la amiaza nu ma mai doare deloc ma si ustura dar nu vomit, nu mie rau si am ridicat piciorul pot sa il ridic si nu ma doare acolo dupa cum vam mai spus de la amiava nu ma mai doare dar oare am apendicita.
Am si alergat si nu ma doare si ma ustura cateodata nu prea mult.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la doctor, in special ar fi bine sa-ti faci analize la sange. In caz de ai avea apendicita ar si ceva la sanga la leucocite. Nu stiu sigur si nu vreau sa te induc in eroare. Cel mai bine mergi la doctor.

| oproiuadrian a răspuns:

Sa faci analize, sa vezi nivelul de leucocite.
Acasa poti sa-ti pui mana acolo sa apesi, si iei mana. Daca te doare ai apendicita daca nu nu-ti mai fie frica ca nu ai de ce