| Mersay a întrebat:

Ma numesc Alex si am 14 ani
Acum 3 zile mi-am decoltat penisul
Pana acum 2 zile nu a fost nimic, de atunci pe spatele penisului ( vorbind din perspectiva mea ) zona cu piele fina care este legata de acea "ata" ce face legatura cu varful penisului a inceput sa se umfle.
Si a ajuns in stagiul de a inconjura putin capul penisului ca un guler ( nu chiar foarte mare, dar destul de ingrijorator)

Aveti sugestii?
Eu m-am gandit sa aplic o compresa sau ceva pe locul inflamat
Ce sugestii aveti voi.

Mersi de atentie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sirD a răspuns:

Probabil e iritat, e zona sensibila

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ceai de musetel acuma seara, daca nu vezi nicio ameliorare, maine dimineata mars la doctor.

| JohnnyBi a răspuns:

Ce? ti-ai decoltat? i-ai pus decolteu? rolling on the floor))
decalotat ii zice. du-te la doctor

| wowmentol2 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un doctor el stie exact ce ai de facut