| Giuliano24 a întrebat:

Salutare tuturor, ma numesc alex am 17 ani, o chestie nu-mi da pace, gandul ca am fimoza de gradul 1-2 pot decalota penisul pe jumatate si are doar 10cm sau 12... Nu vreau sa ma operez chirurgical, se poate trata si fara chirurgie? Si pentru marirea penisului nu ma sperii ca la cat de departe am ajuns cu medicina... Voi. Gasi solutie. Ce parere aveti? O crema pentru largirea preputului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Exista anumite creme si exercitii specifice, cu scop de intindere si favorizare a elasticitatii pielii, dar e bine sa te documentezi despre ele pe internet. Cine le-a folosit si le recomanda, cat de bune sunt si ce pret au. Solutii sunt, dar trebuie alese cele mai la indemana.