| ID002 a întrebat:

Ma simt groaznic, nu stiu ce se intampla cu mine... La scoala am ticuri, nu pot ma pot concentra, cand vin acasa ma isolez in camera mea cand ma duc afara ma simt foarte rau am dureri de stomac nu pot sa stau pe langa oameni ma simt foarte nelinistit, ingrijorat, tulburat tot timpul ma framanta ceva simt o tensiune in capul meu sau asa ceva simt niste energi ciudate care imi trec prin maini si picioare, am nervi, nu am energie, mi-e frica de orice, mi-am pierdut simtul realitati ( mi-e greu sa mai am vreun contact cu realitatea) intr-un cuvant ma simt ca un zombie
VA ROG SA-MI SPUNETI CE AM SUNT FOARTE INGRIJORAT
Credeti ca am o tumoare la cap sau o imbalanta chimicala?
PS: Totul a inceput acum vreo 5 ani cand am inceput sa am simptome de depresie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| doctoressa a răspuns:

Ar fi bine sa apelezi la ajutorul unui medic psihiatru. Nu cred ca simptomele tale au drept cauza o tumora/alta leziune organica.
http://www.i-medic.ro/......ectelor-ei