| EffieStone a întrebat:

Marti am fumat marijuana si astazi am dat analiza de singe din vina. O sa poata depista acest lucru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Daca ti se face test toxicologic pentru droguri, da se poate depista. http://www.i-medic.ro/analize/test-toxicologic-droguri

| Banari_Caterina_1992 a răspuns:

Sfatul meu e sa te lasi de porcaria aia ca departe nu ajungi cu ea.In zadar iti strici viata, fa mai bine sport in loc de marijuana.

| EffieStone explică (pentru Banari_Caterina_1992):

Rare ori se intimpla aceasta.