| anonim_4396 a întrebat:

Mi.a aparut pe degetul mijlociu de la picior o pată maronie sub unghie. Am citit ca as putea avea psoriazis sau cancer de piele. Voi ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Credem ca nu ar trebui sa-ti fie frica de orice pata. Du-te la DERMATOLOG daca chiar te framanta gandul. Poate fi doar o ciuperca, sau te-ai lovit... Sau orice altceva. Medicul o sa-ti zica ce e si o sa-ti dea tratament.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Pe internet "all symptoms lead to cancer"

| Oana0306 a răspuns:

Salut,OpelAstraH. Cu siguranta este o ciuperca, nu este periculoasa.
O zi frumoasa!