| anonim_4396 a întrebat:

Azi pe o unghie de la piciorul drept mi-a aparut o pata maro. Ce am citit pe net, ar fi simptomul unui cancer de piele sau psoriazis. chiar e asta? M.a bagat in sperieti rau...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aminteste-ti daca te-ai lovit sau ti-a cazut ceva pe picior.

| whatevernvm a răspuns:

Pe net orice simptom ai=cancer, obisnuieste-te

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-ai lovit la degetul ala sau ti-a cazut ceva pe picior, este normal sa ti se invinteteasca si mai tarziu sa se faca maro.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu stiu unde ai citit tu asta. mai asteapta si vezi daca creste odata cu unghia sau daca ramane acolo. daca ramane du-te la un medic

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Ai citit timpenii!
Te-ai lovit? Ai purtat un pantof cu o marime mai mica? Te-a calcat cineva? Lasa cancerul pentru altii.