| pilimon12 a întrebat:

mi-au aparut niste bubite pe fata de la un timp nu sunt cosuri nici alunite si sunt de culoarea pielii ce sa fac sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PisiGirly a răspuns:

Cine stie, poate ai varicela. Daca nu, dut-e la un medic si el va sti ce sa faci. Eu cred ca nu e ceva grav, poate o alergie de care nu esti constient.

1 răspuns:
| pilimon12 explică:

Nu nu este grav nici varicela vr sa spun ca mi-au aparut de cativa ani! m-am dat cu niste crema unde au aparut si sau dus putine