| Céline7 a întrebat:

Miau aparut bubite pe frunte;((, da nu sunt cosuri si nici puncte negre dar sunt bubite de culoarea pielii si unele mai rosii, oare ce sa fie, si de la ce mi-au esit? stiti cumva cum pot sa scap de ele? ceva metode naturale si in cate zile pot sa-mi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iuliianaa a răspuns:

Păăi, şi mie îmi mai apar câteodată. te-ai iritat de la ceva, sau sunt doar bubiţe de la transpiraţie... stai liniştită, vor dispărea. Tu trebuie doar să te dai cu o cremă de faţă în fiecare zi (dimineaţa şi seara) şi vor dispărea repede. Nu mai pune mâna pe ele. :* Nu-ţi fă griji happy

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu prea pot sa iti dau raspunsul exact, dar pot sa iti dau un sfat.
Mergi la medicul tau de familie si spune-i problema ta.
Asa vei primi raspuncul exact si corect!

| AndreiDr a răspuns:

Poate de la machiaj sau fond de ten?

| Iuliianaa a răspuns:

Hei, stai liniştităă!
Şi mie îmi apăreau. te-ai iritat de la ceva, sau ţi-au apărut de la transpiraţie. îţi vor dispărea!
Tu dăte cu o cremă de faţă în fiecare zi (dimineaţa şi seara) şi în câteva zile îţi vor dispărea :*
Stai liniştită. Nu te mai îngrijora. :*

| barny a răspuns:

Pai poate fi rubeola (pojar) asta ar insemna sa iti apara pe tot corpul ...sau cine stii poate suferi de LTP laughing))

| Céline7 explică (pentru barny):

Nu am pojar pentru ca am avut cand erami ma mica draga, ori ma ajuti ori pleaca cu glumele in alta parte