| anonim_4396 a întrebat:

numele meu este Amir si am 14 ani.Am o problema cu respiratia:imi miroase urat gura chiar si dupa ce ma spal pe dinti, folosesc guma de mestecat dar cu se duce mentolul sau daca o scuip iar imi miroase gura.De la ce poate fi? Cum pot scapa repede de ea? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la medicul de familie pentru ceva indrumari. In primul rand trebuie sa te vada un stomatolog sa nu ai cumva vreo carie. Daca nu ai carii, un ORL-ist si un gastroenterolog pentru a exclude un miros venit din gat sau stomac.

1 răspuns:
| Becca18 a răspuns:

Eu stiu de la ce este si eu am avut este de la ficat ori ai pietre la ficat ori inflamatiebig grin