| PiNNoTheGamer a întrebat:

O mica intrebare de ce atunci cand dau drumul la robinet si pun sa se umple cada apa este galbuie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexisLuv a răspuns:

Salut big grin este foarte posibilca apa sa fie murdara.si mie mi s-a intamplat si am luat doar apa plata si minerala de la magazin ca sa beau big grin. daca in cada apa este galbuie, atunci ar trebui s-o cureti foarte bine happy sper ca te-am ajutat :*

3 răspunsuri:
| Chronicles a răspuns:

Bună!
Apa este posibil să fie murdară, şi mie mi s-a întâmplat de câteva ori mai de mult. Nu prea poţi face nimic în legătură cu asta, poţi doar aştepta ca apa să redevină potabilă sau să o cureţi foarte bine.
Baftă! Pa pa!

| iulyan_9096 a răspuns:

Apa este curata.

| SpeeD2001 a răspuns (pentru iulyan_9096):

Daca este curata inseamna ca ....la tine acasa ...este numai murdarielaughing