| SoP222 a întrebat:

Ok, sa incep, de cand eram copil pe la 8-9 ani mi-au aparut pe penis niste bubite mici si albe dar nu dor. Mai tarziu am inceput sa caut pe internet despre acestea dar nu am gasit nimic concret, pe wikipedia scriau ca aceste bubite(nu mai stiu cum le numeau) apar la aproximativ 75% din barbatii de pe planeta. Ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Este adevarat asa ca nu e cazul sa-ti faci probleme! daca mai ai inca acele zgrabunte, vor disparea in timp.

| lastOne a răspuns:

Cel mai probabil sunt depozite de grasime. Arata ca in poza? http://2.bp.blogspot.com/....../milia.jpg

| SoP222 explică (pentru lastOne):

Exact asa arata, trebuie sa mai spun ca in aceea perioada incepusem sa ma ingras, adica eu pana la 7-8 ani eram foarte foarte slab, apoi incepusem sa ma ingras. Nu sunt foarte vizibile decat cele din jurul varfului, sunt mici, nu ma deranjeaza in niciun fel doar ca sunt "inestetice"

| lastOne a răspuns (pentru SoP222):

Despre faptul ca sunt inestetice... hai sa fim seriosi foarte putine persoane in afara de tine le vad efectiv. happy

| SoP222 explică (pentru lastOne):

Prietena? Ma rog acum am 15, nu ma gandesc inca la relatii sexuale, dar totusi...

| lastOne a răspuns (pentru SoP222):

Haha... o sa foloseasca organul ala la altceva decat la admirat. big grin Nu iti face probleme.

| anonimintotdeauna a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la doctor! nu e de gluma!