| Skifer a întrebat:

Produsele pe baza de propolis gen ( sapun, sampon, creme ) te pot scapa de cosuri?
Asa am auzit la TV de la un doctor care si-ar fi facut injectii si nu i-au trecut cosurile iar cand a folosit produsele pe baza de propolis i-au trecut.
A spus ca este garantat 100%.
Este adevarat? >:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnndreiT a răspuns:

Da propolisul este foarte bun pentru mai multe probleme nu numai cosuri... eu la tara am stupi si cand eram mic ma loveam si aveam rani de alea mici si mie treceau dar nu trebuie sa te dai o data si iti trec instantaneu... se da mai multe zile Funda?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Uite-asa o barb-avea...

| Rodica6666 a răspuns:

Nu prea cred.

| Mariazz a răspuns:

Mai pulte despre propolis poti gasi aici: http://www.mierepenet.ro/propolis