| Daniela_Bogatu_1957 a întrebat:

Recent m-am documentat despre tripofobie (frica de găuri). M-am uitat la un test de tripofobie pe YouTube şi am văzut imagini cu broaşte,, pătate", peşti, fagure etc., dar şi oameni care au un fel de găuri mici şi cu ceva în interior care, sincer, mi-au întors stomacul pe dos, însă nu am avut mâncărimi (aşa se manifestă boala). Întrebarea mea e cum de aceşti oameni au astfel de găuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KillaNoFilla a răspuns:

Nu mai te uita la toate prostiile pe net ca o sa ajungi de o sa dai de video cu omoruri sau sinucideri care o sa-ti creeze probleme.

Acei oameni au cancer sau paraziti.