| anonim_4396 a întrebat:

Scuze ca pun intrebari dinastea dar vreau un raspuns... Am observat ca am niste puncte pe penis care sunt in piele dar ies si pe dinafara putin si pe capul penisului la fel nu stiu de ce. Este ceva grav? Vreau un raspuns rapid! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

E o iritatie. Ai pus mana pe ceva cu microbi inainte sa urinezi. In mod normal ar trebui sa treaca in cateva zile, maxim o saptamana, dar e mai bine sa o ajuti cu ceva alifii. Incearca fluocinolon. Dar sa fie unguent, nu crema pentru ca unguentul are alte proprietati fata de crema.
Sanatate!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si fara sa dau cu unguent sau crema trece?