| HarryMG a întrebat:

Stie cineva de ce de fiecare data cand ma trezesc am gura foarte uscata si nasul foarte uscat? Dau funda!

-nu fumez
-nu consum alcool
-sunt baiat
-am 18 ani
-beau 2l de apa pe zi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoooooNaMe a răspuns:

Posibil aerul din camera ta este foarte uscat, asta se intampla cand este foarte cald in acea camera in care dormi... Te-as sfatui ca ziua sa aerisesti pana seara cu 30min-1ora inainte de culcare... Daca nu acesta este motivul atunci ar fi mai bine sa faci un control medical!