| Monroe2017 a întrebat:

Stiti cumva in Constanta sau in imprejurimi persoane care practica taiatul sub limba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Deocamdata sunt pe la puscarie, pentru ca au facut fraierii soc septic, unii au murit, altii si-au pierdut limba, dar stai linistit, cand ies se apuca iarasi. Fraieri sa fie, ca lame de ras se gasesc.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ce practica mai e si asta de ce sa te tai sub limba?

| ziftode a răspuns:

Este un tratament vechi si cam imbecil, de pe vremea cand, nu exista medicina deloc si faptul ca "lasa-i sange" facea organismul sa reactioneze si (poate) te simteai mai bine

EU NU AS FACE ASTA IN LOCUL TAU, NICIODATA!

| JackR a răspuns:

Sunt ceva baieti, prin zona Chiliei sau in jurul Pietei Grivitei, care te taie unde si cum vrei tu. Trebuie doar sa le ceri sau sa te dai la ei.