| Danvm a întrebat:

Taiatul sub limba-Constanta.
Buna ziua la toata lumea.
Ma numesc Daniel si am virusul hepatic b. Vreau sa incerc metoda de vindecare cu taiatul sub limba. Caut pe cineva din Constanta care practica acest procedeu.
Va rog sa ma ajutati cu un numar de telefon, o adresa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te a pe mana oricui!
Uite aici un tip care face totul legal si corect:
"Cornel Ciobanu, 42 de ani, e vraci cu acte în regule: are blog şi cabinet la Lupeni, în Hunedoara, totul pe firmă".

Uite aici unde sa mergi:
http://evz.ro/......53539.html

http://www.farmacianaturii.ro/......e-maladii/

http://cornelciobanu.blogspot.com.au/p/interviuri.html

Contact
Numerele de telefon la care pot fi contactat sunt urmatoarele:
CABINET LUPENI :0254-561-126
MOBIL :0722-715-441 SAU 0723-156-937
COSMOTE : 0762-284-760

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e o metoda de vindecare, este doar o escrocherie, care poate fi si periculoasa daca lama nu este de unica folosinta. Tratamentul medical te va ajuta mult mai mult.

| Danvm explică (pentru Brigaela):

Va multumesc mult pentru raspuns dar tot vreau sa incerc. Lama va fi sterila, nu am nimic de pierdut. Suma escrocata va fi nesemnificativa pentru mine.