| Killeramaster a întrebat:

Stiu ca am o intrebare ciudata.
De cand am venit de la scoala..casc intr-una. Inseamna ca am ebola?
Funda!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, inseamna doar ca esti un copil rasfatat care face glume proaste pe seama mortii si a suferintei altor oameni.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înseamnă că ești obosită!
Pa, pa.

| Killeramaster explică:

*casc

| Mirkutza99 a răspuns:

Uneori stau si ma gandesc pana unde poate ajunge postia unor oameni. Mai degraba ai cauta simptomele pentru. aceasta boala pe google si nu te-ai face asa de ras pe site-uri de socializare. Daca ai fi cautat, ai fi realizat ca simptomele ebolei sunt sangerarea prin piele si febra peste
40°C. Asadar, singurul motiv pentru care casti este pentru. ca esti obosita din cauza scolii. De acum cauta intai pe google si nu te mai obosi sa pui astfel de intrebari tampite pe acest site pentru. ca te obosesti si mai rad si altii de tine. Eu nu ti-am spus-o in nume de rau ci ca sa stii cum sa procedezi de acum incolo. Nu te amari de acum ci incearca sa gandesti inainte sa pui o intrebare. Te pup si... chiar daca nu imi vei acorda mie probabil fundita... eu sper ca ai invatat ceva si nu vei mai pune astfel de intrebari pe viitor :*