| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca o sa fie o intrebare cam ciudata.
Dar ce inseamna cand visezi pe cineva care iti spune sa dai cu agheasma prin casa?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nimic nu e ciudat p-aici.
Prin urmare, alege cuvântul căutat (dacă este) și vezi ce semificație are în vise
https://www.portal-info.ro/dictionar-de-vise/interpretari.html

| xerxes1 a răspuns:

Inseamna sa dai cu niste aghiasma prin casa.
Acum indiferent ce cred unii si altii, aghiasma are anumite efecte.
Apa sfintita vine din mithraism, crestinii doar au preluat obiceiul.

| Octavian199 a răspuns:

La misto intrebarea rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Octavian199):

Eu chiar m-am speriat cand mi-a zis mama. Asa ca te rog sa iti vezi de treaba

| Jay1 a răspuns:

Inseamnă că eşti inconjurată de linguşitori care te vor ridica in slăvi false. Atenţie!
Sănătate!

| anonim_4396 explică (pentru Jay1):

Asta stiu de muult! Ma gandeam ca inseamna ceva mai rau

| Jay1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh-nepăsarea şi deznădejdea sunt distrugătoare în viaţă, deci atenţie!

| anonim_4396 explică (pentru Jay1):

Pai daca tratez cu nepasare ce zic ei si imi vad de ale mele, nu inseamna ca ma distrug pe mine. deznadejdea in schimb da e

| Jay1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa să faci să tratezi cu nepăsare e si explicaţia visului, decât
în speranţe false. ok☻!

| DricA a răspuns:

Nu are de ce sa fie o intrebare ciudata, visele uneori iti transmit anumite mesaje, vezi pe zodiacool.ro ce semnifica ceea ce ai visat, poate primesti un raspuns care sa te multumeasca.
https://www. zodiacool.ro/vise/interpretare-vise