| Elizen a întrebat:

Sufăr de ceva vreme de anxietate. Scad în greutate, chestia asta mă afectează fizic. Toate astea se întâmplă din cauza stresului. Aveți ceva sfaturi? =)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, este o problemă de sănătate şi cel mai indicat este să apelezi la medicul de familie, el va şti cel mai bine ce sfat să îţi dea şi probabil un tratament. nu mai amâna vizita la medic că nu este de joacă cu sănătatea

| DeliaDelyDede a răspuns:

Mananca alimente grase, bogate in fibre, mananca dulciuri (alea ingrasa) mananca cartofi prajiti, fa o cruce seara la Doamne Doamne.